Kapadokya Balayı Paketleriyle alakalı en çok sorulan sorular

Kapadokya balayı paketlerinden sadece balayı çiftleri mi yararlanabiliyor?
Hayat ikinci bir baharı hak eder. Balayı çifti olmanıza elbette gerek yok. Tatilini balayı gibi yaşamak isteyen çiftlerimize de balayı günlerini hatırlatacak hazırlıklar yapabilmekteyiz.
Kapadokya Balayı için neden sizin firmanızı tercih edeyim?
HTR Tur 20 yıllık turizm deneyimi ve Kapadokya turizmindeki 15 yıllık aktif tecrübesi ile hem bölgeyi iyi tanır hem de sektörde yıllardır vermiş olduğu kaliteli hizmetle kendini ispatlamış bir acentedir. Kapadokyabalayi.net ise HTR Tur Acentası çatısı altında Kapadokya Balayı Operatörü olarak çalışan bir teknoloji ürünüdür. Kapadokya’da balayı düşünen misafirlere onlara en uygun paketi hazırlamayı amaç edinmiş bir çalışmadır.
Kapadokya Balayı için Kaç Gün İdealdir?
Bu sorunun cevabı çok görecelidir. 1 gece 2 gün şeklinde balayı paketi tercih eden misafirlerimiz de 7 gün 8 gece Kapadokya balayı paketi tercih eden misafirlerimiz de bulunmaktadır. Ancak en sık tercih edilen paketler genellikle Kapadokya 3 gece 4 gün balayı paketi ile Kapadokya 4 gece 5 gün balayı paketidir. Bu paketlerin de oda konforu ve hizmet içeriklerine göre fiyat farklılıkları bulunmaktadır. Bize göre en ideal balayı paketi içinizde ‘Acaba şunu da yapsak nasıl olurdu’ şeklinde bir uhde bırakmayacak olanıdır. Hayatta değerli anların sayısı azdır. Hele ki hatıraları bir ömür sürecek anılar. Dolayısıyla bu zamanları en güzel şekilde geçirmek için feda edilecek şeyler elbette vardır.
-Kapadokya balayına karar verdim. Ödemeyi nasıl yaparım?
Ödemenizi dilediğiniz banka hesabından eft ile, sitemizdeki ödeme linki ile kredi kartından ya da mail order ile yine kredi kartınızdan yapabilirsiniz. Henüz bitcoin ile ödeme alamamaktayız. Ancak yasal engeller kalktığında dijital para ödeme çözümlerinde de en inovatif ve önde olarak bizi göreceksiniz diyelim.
Acenta olarak kaç otelle birlikte çalışıyorsunuz?
Kapadokya’daki her otelde size oda ayarlayabilme kapasitemiz var. Şu an sitemizde anlaşmalı olarak 50'den fazla otel bulunmaktadır. Birlikte çalışacağımız otelleri seçerken de ince eleyip sık dokuyoruz. Özellikle müşteri memnuniyeti, otel konforu ve profesyonel hizmet seviyesi ön planda olan otelleri tercih ediyoruz. Ancak siz derseniz ki şöyle ortaya karışık Kapadokya Lüks Otellerini ayrı ayrı deneyimlemek istiyorum. Ona da çözüm geliştiririz. Bu bölgede sizin isteyip bizim yapamayacağımız şey yok desek yeridir.
Kapadokya Balayı için en uygun mevsim ya da sezon hangisidir?
Burası her mevsim ve her sezon gerçekten güzel bir bölge. Yazı mı seversin yoksa kışı mı sorusuna aklı evvel arkadaşların bahar mevsimini severiz cevabı vermesi gibi olacak belki ama ilkbahar ve sonbahar mevsimleri gerçekten bir başka. E ne diyelim o halde ‘Ömrünüz uzun, düğününüz güzün olsun.’
Kapadokya Balayı Tatili içinde hangi aktiviteler yapılabilir?
Hangi aktiviteler yapılmaz ki? Balon turundan ATV Turuna, Deve Turundan At Turuna, Çanak Çömlek Yapımından Şarap Tadım turlarına, Bölge turlarından vadi turlarına, yürüyüş etkinliklerinden jeep safari turuna hatta gondol turunda jet boat tura kadar onlarca etkinlik balayı paketine yerleştirilebilir. Tabi etkinlikleri yapacağız diye sizi gün boyu yorup akşam yatağınızda sızıp kalacak duruma da düşürmek istemeyiz.
En iyi paketiniz hangisi?
Bize en çok kazandıranı. Bize en çok kazandıran paketimiz ise misafirimizin en memnun olarak buradan ayrıldığı balayı paketidir. Acentamıza ödenen ücretin büyüklüğü değil, misafirimizin memnuniyetinin büyüklüğü önemlidir bizim için. Sizin için en iyi paket hangisidir? Buna bizi arayın, sizi tanıyıp ona göre birlikte karar verelim. Ne dersiniz?
Balayı paketlerinde Kapadokya’yı gezebileceğimiz turlar var mı?
Balayı paketlerimizin neredeyse hepsinde Kapadokya bölge Turu bulunmaktadır. Sizlerin burada geçireceği süreyi göz önünde bulundurarak bölge turunu paket içine dahil ederiz. Balayı çiftlerimizin bölgeyi gezmesini önemsiyor ve tavsiye de ediyoruz.
Havuzlu odalı balayı paketi ayarlayabiliyor muyuz?
Elbette. Kapadokya içinde havuzu olan odalara sahip otellerle anlaşmamız vardır. Havuzlu odada balayı paketlerimiz bulunmaktadır.
Kapadokya balayı rezervasyonu nasıl yapabilirim?
kapadokyabalayi.net/iletisim adresinden bizlere ulaşarak balayı paketinizi seçip ya da bizimle birlikte oluşturup hemen rezervasyon yapabilirsiniz.
Kapadokya Balayı için özel isteklerim var. Nasıl yardımcı oluyorsunuz?
Bu isteklerinizi yerine getirerek. Kapadokya birçok imkanın bulunduğu bir turizm merkezi. Henüz deniz getiremedik ama havuzlu odalarda özel havuzun keyfini tadabilirsiniz.
Kapadokya’da İslami balayı paketi var mıdır?
HTR Tur olarak bizde var. Bizimle hassasiyetlerinizi çekinmeden paylaşarak sizin hassasiyetlerinize uygun balayı paketini oluşturabiliriz.
Kapadokya Balayı rezervasyonu yaptım. Ulaşımı nasıl planlıyoruz?
Kayseri havalimanı, Nevşehir havalimanı ulaştığınızda otel transferinizi biz gerçekleştiriyoruz. Özel aracınızla geliyorsanız yol tarifi konusunda yardımcı olabiliriz. Ancak bu konuda Google Haritalar ve Yandex Navigasyon bizden iyidir muhtemelen.
Kapadokya balayı otelleri içinde en iyi hangisi?
Biz en iyisiyiz diyen olmadığı kesindir. Çünkü en iyi çok kişisel bir ölçektir. Kime göre en iyi? Bizim çalıştığımız oteller misafirlerine göre en iyi otellerdir.
Hangi Kapadokya balayı paketini tavsiye edersiniz?
Kapadokya balayı paketleri içerisinde en çok tercih edileni 3 gece 4 gün Hamamlı Kapadokya balayı paketidir. Ancak bizim tavsiyemiz sizin ihtiyaçlarınızı tespit edip ona göre balayı paketini belirleme yönündedir.
Bütçeme uygun Kapadokya Balayı var mıdır?
Bizde hemen hemen her bütçeye uygun Kapadokya balayı paketi vardır. Bizi arayarak bütçenize en uygun balayı paketini oluşturabilirsiniz.

Şimdi Ara