Hakkımızda

Kapadokya HTR Tur, 20 yıldır turizm seyahat sektöründe hizmet veren köklü bir acentedir. Bölgedeki en iyi turizm hizmetlerini sunan acentemiz, İstanbul, Pamukkale, İzmir gibi farklı lokasyonlarda günlük turlar ve paket turlar düzenlemektedir. Ayrıca, Kapadokya bölgesinde 50’den fazla otel ile işbirliği yaparak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktadır.

Vizyonumuz

Kapadokyada bir lokal acente olarak vizyonumuz, turizm seyahat sektöründe lider bir konumda yer almaktır. Müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunarak, sektördeki rakiplerimizden her zaman bir adım önde olmayı hedeflemekteyiz. Ayrıca, sürdürülebilir turizm anlayışını benimseyerek, bölgeye ve doğaya saygılı bir şekilde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Misyonumuz

HTR Tur ailesi olarak misyonumuz, müşterilerimize unutulmaz bir seyahat deneyimi yaşatmaktır. Bu doğrultuda, müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için sürekli olarak kendimizi geliştirmekte ve yenilikçi çözümler sunmaktayız. Müşteri memnuniyetini her zaman öncelikli tutarak, kaliteli hizmetimizle sektörde öncü olmaya devam etmekteyiz.

2500+

Balayı Çifti

Bugüne kadar 2500'den fazla balayı çiftine unutulmaz tatiller yaşattık.

50+

Otel

Siz değerli müşterilerimize daha fazla seçenek sunabilmek için 50'den fazla bölge oteliyle işbirliği yapıyoruz.

100+

lokasyon

Misafirlerimize seyahatleri için 100'den fazla farklı lokasyonda hizmet veriyoruz.

20+

Tecrübe ve deneyim

20 yıllık birikimimiz ve deneyimimizle birlikte, siz değerli balayı misafirlerimize hizmet sunmaya devam ediyor ve sürekli olarak kendimizi yeniliyoruz.

"Kapadokya balayı için neden HTR Turizm Şirketi diye sorulduğunda, gönül rahatlığıyla iş yürütme tarzımızın sunduğu hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem sayesinde en iyi seçenek olduğumuzu söyleyebiliriz. Bölgemizdeki en iyi otel ve restoranlarla işbirliği yaparak, müşterilerimize özel bir deneyim sunmaktan gurur duyuyoruz."

Kapadokya Balayı Otelleri

Ahmet K.

Kurucu

Şimdi Ara